Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Масляний ярмарок у ТДАТУ

Масляний ярмарок у ТДАТУ

Свято Масляної триває. Сьогодні до нього долучилися студенти та викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету. Студентський актив організував «Масляний ярмарок» з розмаїттям млинців, тістечок та інших смаколиків та напоїв

 

Сьогодні в холі Центру культури та дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету було багатолюдно та весело від великої кількості хлопців та дівчат. Кожен факультет отримав завдання  наготувати на свято смачних млинців, тістечок, пиріжків, тощо. Млинці – це головні атрибути Масляної, а отже, вони були головною стравою ярмарку. З м’ясом та грибами, з сиром та яблуками, з варенням й медом – усі їх можна було скуштувати і отримати насолоду. Крім млинців на столах були солодощі, вареники, кава та солодкі напої. Студенти та викладачі залюбки долучалися до дегустації та ділилися своїми враженнями.

Володимир Кюрчев (ректор ТДАТУ): «Продукцию свою представили практически все студсоветы факультетов. Заблаговременно мы встретились с головами студенческих советов факультетов и от ректората и профкома подарили им муку, сахарок, подсолнечное и сливочное масло – все что нужно оказали им помощь. А все, что вы сегодня видите, сделано руками в основном девчонок наших факультетов. Сегодня они представляют продукцию свою, реализуют ее и зарабатывают какие-то деньги для своих факультетов. Мы рады, что ребята увлечены этими всеми вопросами и представляют на суд зрителей свои кулинарные способности».

Олександр Ломейко (проректор з науково-педагогічної роботи ТДАТУ): «Є можливість продемонструвати, що вони не єдині в цьому пориві підтримують традиції, а й є можливість заробити для студентського самоврядування. Це все щиро від душі це була їх ідея. Вони прийшли до кабінету ректора і сказали, що хочуть провести таку ярмарку студентського самоврядування».

Усі смаколики, представлені на ярмарку, можна було продавалися за символічними цінами. Таким чином студентська молодь за підтримки ректорату змогла заробити кошти на потреби своїх факультетів. Окрім цього, ярмарок носив і благодійний характер.

Кирило Гончаров (голова студентської ради ТДАТУ): «Ежегодно по инициативе студсовета мы проводим такие ярмарки, где готовим сами блинчики, печенья, конфеты и т.д. и радуем ребят своих же. В этом году наша ярмарка несет благотворительный характер, т.к. деньги мы передадим на лечение студента МГПУ Владислава Ковтуна. Сами готовим, сами реализуем – хэнд-мэйд так сказать и все-таки вкусней покушать домашних блинов, чем где-либо еще».

Це не останній захід, який проводився в рамках Масляного тижня. У четвер, 15-го лютого, студенти планують продовжити свято спалюванням опудала зими, а також театралізованим святом у дусі українських народних традицій з веселими іграми та конкурсами.