Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Передвиборче шоу на селі

Передвиборче шоу на селі

Близькі до мера Мелітополя Сергія Мінька люди більше ніж за рік до проведення парламентських виборів вже почали використовувати брудні технології задля досягнення в майбутньому позитивного для себе результату волевиявлення громадян. Першою територією для експериментів стала Новопилипівська сільська рада, де 29 квітня цього року відбудуться вибори керівного апарату об’єднаної Мирненсько-Новопилипівської громади. Один з кандидатів на посаду голови перед цим настільки якісно заручився підтримкою мелітопольських можновладців, що ті вирішили зробити для його перемоги неможливе – а саме збільшити кількість сільських виборців за рахунок…мешканців Мелітополя

 

Після того, як мешканці сіл Мелітопольського району були поставлені перед фактом необхідності створення об’єднаних громад, новопилипівці довго розмірковували – кого запросити до об’єднання.  Вибір стояв між Семенівкою та Мирним. Врешті-решт дві третини селян саме йому віддали перевагу і ось з яких причин. Перше, смт розташоване ближче, а по-друге там є невеликий ринок збуту сільгосппродукції. Але, схоже на те, що Семенівський голова Андрій Єрмоленко вирішив так просто не відступатися і запропонував свою кандидатуру на вибори керівника нового об’єднання. Для того, щоб зміцнити свої позиції, Андрій Єрмоленко заручився підтримкою мелітопольських можновладців, пообіцявши їм за це, як кажуть люди, у разі своєї перемоги створити дуже лояльне електоральне поле на підконтрольній йому території перед майбутніми парламентськими виборами. Щоб збільшити шанси свого  кандидата близьке оточення мера Мелітополя Сергія Мінька вирішило застосувати брудну технологію – штучно збільшити  кількість населення Новопилипівки за рахунок приїжджих людей, які, разом з пропискою у сільських хатах отримають і право голосувати на виборах. Так, у вівторок, 6 березня, до нині діючого голови Новопилипівської сільської ради Віктора Федорченка звернулася мешканка села з дуже дивним проханням – терміново прописати в її будинку в селі Соснівка сімох молодих людей з Мелітополя. Вони, як зазначила жінка, не є її родичами.

Сільский голова запропонував жінці та її гостям, які усі разом приїхали у село маршруткою та у супроводі іномарок, прописатися відразу після виборів, тобто 30 квітня, але це молодиків чомусь не влаштувало. Цілком зрозуміло, що Віктор Федорченко відмовив приїжджим людям у намаганні стати новопилипівцями прямо зараз.

Але гостей відповідь сільського голови не задовольнила і, мотивуючи своє рішенням тим, що порушуються їх законні  права, вони визвали наряд поліції. Цікаво, що на камеру нашої телекомпанії вони все заперечували.

Небагатослівним були і чоловік з жінкою, які писали заяву на Віктора Федорченко. На всі наші питання вони відповіли лише однією фразою.

Щоправда, більш говіркою була мешканка Новопилипівки, яка вирішила прописати у себе сторонніх чоловіків з Мелітополя.

Після документування факту з боку поліції непрохані гості посідали у іномарки, які належать, згідно їх номерами, людям з оточення мера Сергія Мінька, і швидко виїхали. Але перед цим з вікна машини одна з молодих жінок, що повинна була прописуватися у селі, отримала таємничий конверт. Що в ньому – не важко здогадатись. Усю цю ситуацію спостерігали і інші селяни, які сформували по цих подіях однозначну думку.

Розповідаючи нам про події, які сталися того дня в селі, голова сільради Віктор Федорченко сказав, що гості пообіцяли йому тяжке життя. Так що, цілком ймовірно, виборче шоу з розширення електорального поля на території цієї сільської ради невдовзі матиме своє продовження.