Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ День за днем

День за днем

7-го березня у Мелітополі завершився карантин у школах та позашкільних навчальних закладах. Сьогодні, після тривалих вихідних, школярі повернулися за парти. За минулий тиждень на ГРВІ та грип захворіли 705 мелітопольців, із них понад 70% - діти. У порівнянні з попереднім тижнем, захворюваність знизилася удвічі. Її рівень нижче епідпорогу на 69%. Тож, необхідності продовжувати карантинні заходи у унавчальних закладах немає. Про інші новини коротко – далі у нашому огляді

 

У Запоріжжі та трьох районах області зафіксовані нові випадки кору. За останній тиждень на кір захворіли шість мешканців Запоріжжя, п’ять випадків зареєстровано у Василівському районі, три -  у Оріхівському і один – у Запорізькому районі. Від початку року на кір занедужали 173 мешканці області. У Мелітополі цього року не фіксувалося жодного випадку кору.  Вакцина проти цієї хвороби є у достатній кількості.

Пенсійний фонд з другої половини березня розпочне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основі виплати розпочнуться з 1 квітня. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. Тобто, в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу - Міноборони, МВС та інші. Пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду. Загалом пенсії будуть переглянуті для 12 силових відомств. Підвищені пенсії мають отримати майже півмільйона  осіб. У бюджеті Пенсійного фонду для підвищення військових пенсій передбачено майже 8  млрд грн.

Станом за два перших місяці поточного року на території Запорізької області виникло 347 пожеж. У вогні  загинуло 27 чоловік, при цьому в житловому секторі – 26 осіб. З них, з причини необережного поводження з вогнем – 15 чоловік, з причини порушення правил  експлуатації електрообладнання та правил користування пічним опаленням по 6 осіб відповідно. Про це повідомили у головному управлінні з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області. Причинами виникнення пожеж у житловому секторі є самі люди, які нехтують елементарними правилами безпеки. Недотримання правил експлуатації пічного опалення, куріння в ліжку, залишення дітей без нагляду, використання для обігріву приміщень саморобних або низькоякісних електрообігрівачів, перевантаження електромережі часто призводять до пожеж в побуті.