Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Аби підвали були сухими

Аби підвали були сухими

Стан внутрішньо будинкових комунікацій у переважній більшості випадків такий, що вимагає негайної заміни. Несвоєчасне втручання комунальних служб може призвести до того, що каналізаційні стоки, наприклад, затоплять підвал будинку. Аби цього не сталося, сьогодні співробітники ТОВ «Місто для людей сервіс» проводили роботи з заміни аварійного фрагмента труби центральної каналізаційної системи

 

Усі комунікації, які були прокладені під час будівництва того чи іншого будинку, з часом відпрацьовують свій ресурс і починають протікати. Чи то мережі холодного водопостачання, чи каналізаційні – результат один: якщо трапляється аварія, страждають і мешканці будинку, і майно. Металеві труби водопостачальної системи псуються через корозію, каналізаційні – через некоректну часом експлуатацію.

Руслан Безгодько (начальник дільниці ТОВ «Місто для людей сервіс»): «Під впливом втомленості металу та людський фактор – ось чому. Люди забивають чимось, розбивають, тріщини йдуть».

 У будинку 45 на проспекті Б. Хмельницького слюсарі ТОВ «Місто для людей» міняли два фрагменти труби, які вже геть проіржавіли. На однім чітко видно дірку, крізь яку каналізаційні стоки іще трохи й могли б потрапити у підвал п’ятиповерхівки. Тільки шари іржі не давали їм цього зробити.  

Руслан Безгодько (начальник дільниці ТОВ «Місто для людей сервіс»): «Там є тріщини, отвори, деякі розбиті ділянки. Ми плануємо міняти усі аварійні частини труб центральної каналізації,водопостачання та дахи, але після відключення опалення».

 Мешканці будинків, де вже працює компанія «Місто для людей сервіс», кажуть про високу якість роботи та ставлення робітників  до виконання своїх обов’язків. Вважаючи, що створення у місті конкуренції на ринку надання комунальних послуг, а саме, обслуговування будинків, наразі усім йде на користь. Нагадаємо, у грудні минулого року міською владою був проведений конкурс.  ТОВ "Місто для людей сервіс», у тому числі, перемогло, ставши субпідрядником мелітопольського КП «Житломасив». За розподілом лотів їм дісталися 180 будинків у різних частинах Мелітополя. На свої дільниці співробітники товариства вийшли 6 лютого. У переліку послуг, що буде надавати компанія, - обслуговування внутрішньобудинкових мереж, прибирання території, проведення поточних ремонтів, тощо.