Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольські кікбоксери стали першими за підсумками чемпіонату Запорізької області ІСКА

Мелітопольські кікбоксери стали першими за підсумками чемпіонату Запорізької області ІСКА

10-го березня на базі ДЮСШ №1 пройшов відкритий чемпіонат Запорізької області з кікбоксингу ІСКА. У змаганнях взяли участь 75 спортсменів, які виступали у складі 10-ти команд. Медалі у розділі «ринг-стайл» розігрували кікбоксери з Мелітопольського центру єдиноборств "Динамо" (тренери Олександр і Володимир Ящуки) та спортклубу "Вікінг" (тренер Олександр Кучерков), а також гості з Запоріжжя, Херсона і Енергодара. Були серед них і двоє чемпіонів світу з Запоріжжя

Чемпіоном у загальнокомандному заліку стала команда мелітопольського спортклубу «Вікінг». Друге і третє місця завоювали вихованці запорізьких спортклубів «Крос» і «Мотор-Січ». У вазі до 25-ти і до 24-х кілограмів у розділах «тай» і «К-1» чемпіоном став Ростислав Толовіков. Першими у своїх вагових категоріях стали ще двоє вихованців центру єдиноборств «Динамо» Захар Агафонов («тай» і «К-1») і Клим Буряк («К-1»).

Відмінні результати продемонстрували також вихованці клубу «Вікінг» Владислав Волков, Максим Бекіров, Турал Башаров, Микита Макаренко і Дамір Кудусов. Ці спортсмени в різних розділах здобули 10 золотих медалей. С 29-го березня по перше квітня хлопці розіграють нагороди на чемпіонаті України, проведення якого заплановане у Харкові.