Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Військова служба набуває популярності

Військова служба набуває популярності

Мелітопольці охоче йдуть на військову контрактну службу, місцевий військкомат змінить свою назву, а у Мелітопольському районі формується нова військова частина – про ці та інші теми розповів сьогодні військовий комісар Олександр Лушников на своїй зустрічі з представниками ЗМІ

 

Минулого року Мелітополь став лідером з кількості військових, які обрали контрактну службу. Від нашого регіону контракт зі Збройними Силами підписали 168 громадян, із них 8 офіцерів. На перший квартал цього року перед Мелітопольським об’єднаним військкоматом поставлена задача набрати ще 42 військових, 32 добровольця вже записалися на контракт. Одним з мотивуючих факторів для тих, хто йде служити, є добра зарплатня.

До речі, зараз біля смт. Мирне формується нова військова структура, яка буде комплектуватися у тому числі і контрактниками. Тому у мелітопольців з’явилася додаткова  можливість працювати недалеко від дому. Подробиці про те, до якого роду буде належати ця частина і хто буде потрібний у штат, військові пообіцяли повідомити незабаром. Паралельно в України проводиться призов на строкову службу. Його весняна частина у цьому році запланована на квітень-травень.

У військкоматі закликають молодих людей не чекати повісток, а самим, згідно прописаних законодавчих актів, приходити до цього закладу і повідомляти про себе. Вочевидь, щоб в майбутньому не лякати громадян своєї мілітаризованою назвою, до кінця цього року військкомати по всій Україні перетворяться на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. При цьому їхня мета, як і основні завдання, залишаться колишніми.