Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Команда Запорізької області виграла Кубок з мас-рестлінгу

Команда Запорізької області виграла Кубок з мас-рестлінгу

10-го березня на базі спортивного клубу Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся 3-й Кубок України з мас-рестлінгу. В змаганнях, що проходили під егідою федерації мас-рестлінгу країни, взяли участь 42 спортсмена. Чемпіонські титули виборювали жінки та чоловіки з Мелітополя, Запоріжжя, Києва, Харкова, Дніпра, а також збірні Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей

У командному заліку перше місце завоювала команда Запорізької області. Срібло та бронзу відповідно здобули команди Дніпропетровської і Херсонської областей.

Золоті медалі до командної скарбниці додали  Дарина Пуха і Владислав Шовгун серед юніорів, Юлія Лебеденко у ваговій категорії до 65-ти кілограмів, Олексій Кушнір у вазі до 80-ти кілограмів, Яків Бурковников у ваговій категорії до 105-ти кілограмів і Віктор Данилюк у вазі до 125-ти кілограмів серед чоловіків. Слід зазначити, що представники Запорізької області перемогли над суперниками з Дніпропетровської області з мінімальним відривом.