Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Піклування про будинки та їхніх мешканців

Піклування про будинки та їхніх мешканців

Вік переважної кількості внутрішньо будинкових мереж вже перетнув позначку у 30-40 років, а отже, природно, що труби час від часу виходять з ладу. Співробітники компанії «Місто для людей сервіс» взяли курс на обстеження труб та їхньої заміни аби виключити можливі випадки аварій

 

Центральному трубопроводу холодного водопостачання у будинку 21 на вул.. Гетьмана Сагайдачного вже більше 30 років. Звичайно за цей час будь-який метал може вийти з ладу, тим більш, як у цьому випадку, коли відбувається така жорстка експлуатація. Вплив на чавун відбувається і з середини і ззовні. Найкращим варіантом заміни, безумовно, є пластик.

 Руслан Безгодько (начальник дільниці ТОВ «Місто для людей сервіс»): «Відбувається корозія, втомленість так звана металу, з’являється іржа зсередини. А пластикові труби слугуватимуть 50 років, вода ними проходить краще, накип не утворюється і більш чиста вода».

 У підвалі 21 будинку слюсарі замінювали 25 метрів труби, що вже почала наближатися до аварійного стану. У найближчих планах співробітників ТОВ «Місто для людей сервіс»заміна запірної арматури на опалювальних мережах, фрагментів аварійних труб холодного водопостачання а потім і покрівель. Замовлення на майбутні капітальні чи поточні роботи можна залишати, скориставшись телефоном гарячої лінії. Номери колцентру ТОВ «Місто для людей» зазначені на об’явах, які є на кожному з під’їздів будинків, що обслуговуються компанією. Офіс розташований на вул. Петропавлівській (колишня Урицького), 2А, за будівлею податкової інспекції.