Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Підведені підсумки конкурсу «Сам собі рятівник»

Підведені підсумки конкурсу «Сам собі рятівник»

В Мелітополі підбили підсумки конкурсів, що протягом декількох місяців проходили в рамках місячника безпеки життєдіяльності, а саме – «ДНС очима дітей» та «Сам собі рятівник»

 

Життя і здоров’я у людини завжди на першому місці. Тому кожного року в шкільних та позашкільних навчальних закладах, професійно-технічних училищах і вузах проводяться конкурси, які вчать молодь швидко реагувати на  небезпечні надзвичайні ситуації, дотримуватися правил безпеки життєдіяльності у повсякденному житті. Саме таким конкурсом є «Сам собі рятівник», організований рятівниками спільно з вчителями шкіл і вихователями дитячих садків. Цього року він об’єднав 12 учасників віком від 5-ти до 18-ти років. Вони писали літературні твори, малювали, робили м’які іграшки та вироби з природних матеріалів тощо. Переможці в різних номінаціях отримали подарунки від управління ДС НС.

На важливість таких конкурсів звернув увагу начальник міського управління освіти Ігор Єлисеев.

В конкурсі дитячих малюнків та плакатів на тему «МНС очима дітей» перемогла учениця 5-ї гімназії Єлизавета Котова. В номінації творчого конкурсу «Сам собі рятівник» - «За активні ігри» першою стала вихователька дитячого навчального закладу «Сонечко» Ірина Шац. Нагороди знайшли і інших переможців. Для них усіх був організований концерт.