Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мирне хоче жити мирно

Мирне хоче жити мирно

Селище міського типу Мирне на сьогоднішній день є одним із найзатишніших населених пунктів Мелітопольського району. Незважаючи на невеликий бюджет та загальну економічну кризу в країні, селище в останні роки почало розвиватися. Місцеві мешканці пишаються Мирним і говорять, що нарешті бачить тут перспективу для себе і своїх дітей. Такі позитивні зміни стали можливими у тому числі і завдяки селищному голові Юрію Радькову

 

Цю довгоочікувану весну Мирне, як і раніше, зустріло комунальними роботами. Селище постійно оновлюється – йде обрізка дерев, на зупинках та парканах з’являються нові барвисті панно, намальовані місцевими активістами, встановлюються дитячі майданчики, замінюються старі вікна на пластикові та вхідні двері у житлових багатоповерхівках і державних закладах. Незважаючи на невеликий бюджет селища – близько мільйона гривень, його керівництво щороку ставить перед собою все нові і нові завдання, які потім у більшості своїй успішно виконуються.

У свої роботі голова покладається на депутатів місцевої ради і разом вони вирішують – що потрібно мирненцям насамперед. Не завжди думки співпадають, але у діалозі вдається знайти оптимальне рішення.

Скоординовану роботу свого керівництва, і головне результати, які вона дає,  добре відчувають і прості мирненці. Люди хочуть, щоб поступовий розвиток їх селища продовжувався і далі.
Особливу увагу голова Мирного Юрій Радьков приділяє підростаючому поколінню. Тому в селищі постійно з’являються нові майданчики для дітей, у школі та дитячому садку завдяки проведеним ремонтам завжди тепло та затишно.

Мешканці Мирного говорять, що завжди можуть звернутися зі своїми проблемами у селищну раду до Юрія Радькова і будуть почуті. Тому на майбутніх виборах голови нової Мирненсько –Новопилипівської громади вони зі своїми уподобаннями вже визначилися. Доречі, Юрій Радьков став першим і поки що єдиним, хто подав свою кандидатуру на вибори керівника нового об’єднання.