Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «The game»: в Мелітополі показали спектакль для підлітків

«The game»: в Мелітополі показали спектакль для підлітків

Одинадцятого квітня на головній сцені міста в ПК імені Шевченка пройшов спектакль під назвою «The game» народного театру-студії «Колесо» і експериментального театру «Карман». П'єса розрахована на підлітків, адже розповідає про проблеми молоді та пропонує шляхи їхнього вирішення

 

Вистава «The game» поставлена мелітопольськими акторами-початківцями за мотивами п'єси «Ендорфіни» Харківського театру «Каламбур». У постановці задіяно більше двадцяти акторів народного театру-студії «Колесо», вищого училища культури та молодіжного експериментального театру «Карман», керівник - Тетяна Терьохіна. Вистава розповідає про життя сучасних підлітків, про їхнє перше кохання, про закони дружби, про різні види залежності, про відносини молодого покоління з батьками і однолітками, про роль грошей і так далі.


Тетяна Терьохіна (режисер вистави): За словами акторів вистави, теми, підняті в постановці, їм дуже близькі, тому гра на сцені приносить їм величезне задоволення.


Молодіжний спектакль одинадцятого квітня подивилися школярі міста. Завтра показ продовжиться, в ПК імені Шевченка запрошуються старшокласники, які хочуть зануритися в  атмосферу сучасного життя підлітків.