Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Футбол поза політикою?

Футбол поза політикою?

В Мелітопольському районі з’явилося нове футбольне поле. Його за програмою федерації футболу України встановили на території закритого дитячого табору у Тамбовці, яке контролює Семенівський голова, представник Блоку Петра Порошенка Андрій Єрмоленко. На цей спортивний об’єкт претендували відразу декілька великих населених пунктів Мелітопольського району, але можновладці з Києва надали перевагу тому селу, де керівником є їх однопартієць

 

Напередодні виборів у Мирененську об’єднану громаду, одним з кандидатів на посаду голови якої є і Андрій Єрмоленко, можновладці з Києва зробили своєму однопартійцю царський подарунок – за програмою Федерації футболу України, президентом якої є член Блоку Петра Порошенка Андрій Павелко, у селі Тамбовка було встановлене новеньке футбольне поле. Це дало привід мелітопольським ЗМІ, підконтрольним владі, відразу підхопити тему, розповідаючи про професійну господарську діяльність Андрія Єрмоленка. Наразі ж, щодо цього конкретного випадку, то заслуга голоси сільради полягає лише у тому, що він своєчасно став представником пропрезидентської політичної сили. Адже на це поле претендували також Костянтинівка, Вознесенка, Новопилипівка та смт. Мирне. Їхні футбольні команди обіймають провідні місця у районних турнірах. Але всупереч логіці поле встановили на території закритого дитячого табору у Тамбовці. При цьому Андрію Єрмоленку воно дісталося майже безкоштовно, адже 80 відсотків усієї суми оплачувала ФФУ. Зрозуміло, що роблено це було лише для того, аби підвищити шанси кандидата від влади на майбутніх виборах.


А сам кандидат, до речі, часу не гаїть і вже вирішив за допомогою районних депутатів долю цього табору. На останній, 21 сесії Мелітопольської районної ради, 23 березня, обранці проголосували за затвердженні меж села Терпіння та надали згоду на демонтаж будівель у спортивному таборі села Тамбовка. Семенівська сільська рада має намір знести аварійні житлові приміщення, залишивши тільки будівлю їдальні, 35-метровий басейн та церкву. Вони згодом будуть відремонтовані. Після вирішення питань з демонтажем, на території планується будівництво з нуля  житлового корпусу на 80 місць. Голова сільради одному з місцевих видань прокоментував ситуацію. У цих коментарях він висловив позицію, яка далека від господарницької, і зводиться до того, що сенсу у ремонті старих будівель немає, як і у перепродажу старої цегли. Дошки також продавати не варто через їхній стан. А ось замовити проектно-кошторисну документацію за 600 тисяч гривень – можна, та розпочати будівельні роботи, які обійдуться приблизно у 10 мільйонів гривень, також проблеми не складе.


Насправді, що це буде за табір, і який статус матиме, не зовсім зрозуміло, як і те – навіщо було будувати поле на території, де невдовзі йтиме масштабне капітальне будівництво? Що залишиться від новенького покриття?  Чиновників це не надто хвилює. Як, до речі, і сміття, яким захаращене футбольне поле у Семенівці чи для пересічних мешканців села зійде й такий майданчик для гри у футбол?