Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Засідання виконкому: автобус – на майбутнє, утримання будинків та можливість штрафувати порушників

Засідання виконкому: автобус – на майбутнє, утримання будинків та можливість штрафувати порушників

Члени виконкому сьогодні провели чергове засідання. Ані міського голови, ані його заступника на ньому не було, засідання проводила Ірина Рудакова. Незважаючи на те, що порядок денний засідання був чималим, усі питання було розглянуто протягом 15 хвилин, переважно голосували члени виконкому за проекти рішень без обговорення

 

На початку засідання Ірина Рудакова привітала директора підприємства «Гідросила - МЗТГ» Івана Сидорчука з ювілеєм, вручила йому грамоту виконкому та квіти. Питання, що попередньо розглядалися у профільних структурах, та, так звані, технічні, були ухвалені без обговорення. Члени виконкому погодили створення єдиної бухгалтерії для ДЮСШ 1, 3 та Стадіону «Спартак», аби лише управління мало змогу розпоряджатися «спортивними» грошима.


У низці проектів рішення питань комунальної власності було ухвалено рішення про передачу автобусу, який належить ДЮСШ №3, на баланс Управління комунальної власності. Тихенько погодивши це рішення влада провернула операцію на майбутнє та застовпила собі місце у конкурсі на право надання послуг з пасажироперевезення. Зважаючи на те, що на цей момент у місті немає муніципального, тобто, власного, транспорту, представники влади у особі будь-якого КП, не мають права на рівних з усіма перевізниками засадах брати участь у конкурсі, адже у пакеті тендерної документації має бути інформація про наявність рухомого складу. Але після ухваленого на засіданні виконкому рішення, завдяки лише одній, запозиченій у спортсменів транспортній одиниці, без жодних проблем можна не тільки йти на конкурс, а й безперечно виграти, при чому - цілий маршрут, який саме – поки не відомо. Влада наразі каже, що обслуговуватимуть його аж 15 автобусів. Щодо вартості проїзду, то виконком, можна передбачити, таки дасть згоду на підвищення ціни проїзду у маршрутних таксі. Але лише задля подальшого демпінгу ціни: якщо знов таки у поки що віртуальних муніципальних автобусах вартість буде нижчою, а вона буде, маршрутникам стане не вигідно працювати, адже мелітопольці, звичайно їздитимуть автобусами.   

Іще одне неоднозначне рішення рішення ухвалили члени виконкому, надавши КП «Житломасив» функції управителя у восьми будинках, що свого часу створили Товариство співвласників багатоповерхових будинків . Влада мотивувала такий крок тим, що у будинків, ніби то, не був погоджений тариф на обслуговування, та тим, що пільговикам відмовляли у наданні субсидій. А відтепер всюди їм зелене світло. Проте, щодо субсидій, у їхньому отриманні не мали права відмовляти. Згідно з Законом, у разі створення Товариства співвласників пільги надаються не зважаючи на форму власності житла. Щодо моменту передачі будинків у управління КП «Житломасив», то скоріш за все ці будинки не змогли самостійно обрати собі управителя і влада цим скориставшись, віддала їх КП, яке і буде отримувати гроші від мешканців.

Члени виконкому своїм рішення надали, тепер вже офіційні, повноваження міській активістці Ларисі Лиган. Відтепер вона є на законних підставах буде не лише слідкувати за дотриманням у місті правил благоустрою, а й складати відносно порушників протоколи згідно зі статтею 152 Адмінкодексу України. Громадська активістка пройшла відповідне навчання, повідомив начальник відділу виконкому з питань благоустрою та екології Олексій Громико. Інспектори відділу благоустрою працюють на громадських засадах, ведучі боротьбу зі стихійною торгівлею, порушенням екологічних норм, правил торгівлі, тощо.