Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Районні чиновники згадали про Мирне

Районні чиновники згадали про Мирне

В Мирному раптово активізувалися роботи по благоустрою соціальних закладів, які перебувають на балансі районної влади та утримуються за бюджетний кошт. Сьогодні у будинку малої школи смт почалася заміна старих дерев’яних вікон на нові - пластикові. За дивним збігом обставин, можновладці з Мелітопольської райдержадміністрації, які представляють пропрезидентські партії, вирішили звернути свою увагу на Мирне саме перед місцевими виборами, які відбудуться за два тижні, 29 квітня

 

Щорічно мешканці Мирного сплачують до районного бюджету майже 5 мільйонів гривень податку на прибуток. За ці кошти у селищі можна було б вже давно відремонтувати ті соціально значущі об’єкти, які перебувають на балансі районної влади – а це школи, дитсадок, будинок культури тощо. Але за останні роки можновладці з райдержадміністрації не витратили ані копійки на ремонт цих закладів.


Юрій Радьков (селищний голова Мирного): І ось напередодні виборів до місцевої громади сталося диво – у будинку малої школи несподівано почався ремонт – заміна старих вікон на нові. Слід зазначити, що до цього мирненській владі доводилося самостійно знаходити гроші та обслуговувати об’єкти бюджетної сфери. Наприклад, таким чином була значно оновлена будівля великої школи.


Юрій Радьков (селищний голова Мирного): До речі, в планах у Юрія Радькова на цей рік заміна вікон у малій школі значилася. Між тим завдяки виборам йому в цьому мимоволі допомогла районна влада. Щоправда можновладці зробили це, скоріш за все, задля перемоги свого кандидата на посаду голови Мирненської громади Андрія Єрмоленка. Але нині діючий голова селища Юрій Радьков все одно вдячний їм за це – адже для нього на першому місті не особистий піар, а інтереси його мешканців.