Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольців запрошують на безкоштовні екскурсії

Мелітопольців запрошують на безкоштовні екскурсії

У Мелітополі стартував соціальний проект, у рамках якого щомісяця будуть проводитися безкоштовні пішохідні екскурсії видатними місцями. 12-го квітня усі охочі пройшлися парком культури ім. Горького та дізналися багато цікавого про його історію

 

Соціальний проект безкоштовних екскурсій практикують багато міст України, а тепер він діє і в Мелітополі. Його ініціатором та організатором виступила туристична агенція «Браво-тур». Усім охочим пропонують два пішохідні екскурсійні маршрути – «Старе місто» та «Парк імені Горького». За словами організаторів, їх мета – допомогти мелітопольцям та гостям більше дізнатися про історію міста, його пам’ятки, цікаві місця та  видатних мешканців. Перша екскурсія відбулася у міському парку.

Віктор Харченко (директор турагенції): «Коли я спілкувався з краєзнавцями, вони розповіли, що тут кожен квадратний метр – історія міста, це пам’ятники, тут святі місця, людей скільки полягло».

Учасниками першої пішохідної екскурсії стали студенти коледжу Таврійського агротехнологічного університету. Екскурсію для них проводила Тетяна Савіна, колишній працівник музею міського парку. Вона розповіла, що парк був закладений у 1926-му році на околиці міста, його засновником і першим директором був Іван Алексєєв. Студенти дізналися про існування дитячої залізниці, насичене культурне життя у парку, про те, що у роки війни тут точилися запеклі бої.

Ксенія Єремєєва (голова студради Мелітопольського коледжу ТДАТУ): «Я знала, що була дитяча залізниця, але багато нового дізналася».

Артем Філоненко (член студради Мелітопольського коледжу ТДАТУ): «Я не знав про стелу, що алея не змінювалася, що тут були бої».

Учасники екскурсії побували на реконструйованому стадіоні, на поляні казок, пройшлися алеями парку та сфотографувалися на пам'ять.

Денис Шевченко  (менеджер туристичної агенції): «Раз на місяць будемо проводити безкоштовні екскурсії, поки по двом маршрутам. Запрошуємо усіх долучатися, записуйтеся».

Про дати безкоштовних екскурсій представники тур агенції будуть повідомляти у місцевих ЗМІ та у соціальних мережах.