Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У благоустрої Мелітополя взяли участь найменші його мешканці

У благоустрої Мелітополя взяли участь найменші його мешканці

Традиційно навесні у Мелітополі проходить місячник з благоустрою. У цьому році він триватиме з 21-го березня по 21-е квітня. З метою популяризації дбайливого ставлення до природи і залучення підростаючого покоління до благоустрою навколишнього середовища, в дитячому садку № 24 заплановано проведення низки екологічних заходів. Дванадцятого квітня діти не тільки садили дерева на території свого дошкільного закладу, а й мали веселе та цікаве дозвілля

 

Дитячий садок № 24 «Ластівка» вже багато років товаришує з екоцентром. Педагоги цих дитячих закладів проводять спільні заходи, під час яких діти знайомляться зі світом рослин і тварин, вчаться дбайливо ставитися до природи. В рамках місячника з благоустрою Мелітополя у дитячому садку проходять тематичні декади: театралізовані, пізнавальні, екологічні, творчі. Вихователі організують для дітей вікторини, ігри, конкурси малюнків, поетичні зустрічі, на яких розповідають дітлахам, як правильно поводитися в парку, в лісі, на морському узбережжі. Дванадцятого квітня в гості до вихованців дитячого садка прийшли Купа Сміття, яка згодом стала квіткової клумбою, та Лісовичок. Дошкільнята співали пісні, грали, водили хороводи. Також в цей день в садку пройшов майстер-клас для батьків з валяння вовни. У творчій дружній обстановці учасники майстер-класу робили «Чарiвну квiтку».

Ольга Шевченко (зав. дитячим садком № 24): Після свята діти вийшли надвір, де висадили три «паперові» дерева, подаровані екоцентром.


Тетяна Кот (директор экоцентра): «Это деревья из Японии, они хорошо прижились у нас! Из них делают деньги».


Діти із задоволенням взяли участь у висаджуванні та поливі дерев.
Цікаві пізнавальні заходи спільно з екоцентром проходитимуть у цьому дошкільному закладі і надалі.