Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Єрмоленко доагітувався

Єрмоленко доагітувався

Голова Семенівської сільради Андрій Єрмоленко у жодному разі не бажає відмовлятися від ідеї об’єднання з Мирненською громадою. І це при тому, що мешканці смт вже вирішили бути разом з новопилипивцями. Свої думки кандидат від Блоку Петра Порошенка на майбутніх виборах озвучив під час агітаційної поїздки до Мирного

 

Після того, як мешканці сіл Мелітопольського району були поставлені перед фактом необхідності створення об’єднаних громад, більшість новопилипівців та мешканців смт. Мирне вирішили йти у майбутнє разом.  Одним з претендентів на вступ до об’єднання була також і Семенівська сільська рада, але цей варіант був визнаний недоцільним через великі відстані між селами. Але, схоже, голова Семенівки Андрій Єрмоленко так і не зміг змиритися з думкою більшості і висунув власну кандидатуру на посаду голови нової об’єднаної Миренської громади з метою підпорядкування. Таку думку він висловив у ході агітаційної поїздки до Мирного, на яку зібралися лише декілька десятків людей.

У ході свого виступу Андрій Єрмоленко наголосив, що з Семенівкою хотіли об’єднатися громади Вознесенки та Терпіння, але його люди обрали саме Мирне. Щоправда, не просто так. Виявляється, смт дуже компактне, має розгалужену та добре розвинену інфраструктуру, впорядкований, а отже, багато грошей на нього витрачати не треба буде.

Між тим, згідно з Законом, нові об’єднані громади отримають значно більше грошей, ніж окремі населені пункти. Тобто, виходить, що Андрій Єромоленко за рахунок цього об’єднання хоче отримати більше фінансів, які підуть в першу чергу на благоустрій населених пунктів, що входять до Семенівської сільради. До того ж Семенівка є проміжним селом між Мелітополем та Мирним, і якщо у випадку свого успіху на майбутніх виборах представник БПП Андрій Єрмоленко домовиться з представником БПП мером Мелітополя Сергієм Мінько, то місту невдовзі може відійти уся територія аж до Кам’яної Могили.