Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Мелітопольці борці-студенти здобули найбільшу кількість медалей

Мелітопольці борці-студенти здобули найбільшу кількість медалей

14-го квітня на базі Мелітопольського педагогічного університету пройшов Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи вузу. Змагання зібрали 140 кращих спортсменів з Запорізької і сусідніх областей. Мелітополь представляли більше півсотні спортсменів. Кожен поєдинок проходив дуже напружено, адже неправильні тактичнні рухи визначали долю медалей. Але мелітопольські спортсмени підтвердили свої амбіції, зібравши в загальному заліку найбільшу кількість медалей

Переможцями в своїх вікових і вагових категоріях стали студенти Таврійського агротехнологічного університету Олександр Урсу, Антон Марчук, В’ячеслав Копат і Руслан Дегтяренко. Також золото завоювали студент Мелітопольського педуніверситету Владислав Атаманов, Микита Семенов з Бердянска и Кирило Кобзар з Запоріжжя.

Серед дівчат  абсолютна перевага була за мелітопольськими спортсменками. В категоріях 50 і 53 кілограми відповідно золото завоювали студентки педуніверситету Ганна Карпенко і Ганна Лукашенко. Студентка агротехнологічного університету Катерина Кисельова стала чемпіонкою у ваговій категорії 72 кілограми. А студентка  МДПУ Катерина Скрипко стала першою у вазі  76 кілограмів.