Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Депутат облради провів прийом громадян у Костянтинівці

Депутат облради провів прийом громадян у Костянтинівці

Депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Олег Буряк продовжує активно спілкуватися з мешканцями сіл Мелітопольського району. Сьогодні він провів виїзний прийом громадян у Костянтинівці

 

Прийом громадян проходив у приміщенні Костянтинівської сільської ради. До депутата звернулося близько десяти мешканців села з різних питань. В основному, серед тих, хто прийшов, були представники найбільше соціально незахищеної категорії населення України -  пенсіонери та люди похилого віку. Вони скаржилися на мізерні пенсії та високу вартість ліків і медичних послуг.  Усі, хто звернувся за матеріальною допомогою на лікування, отримають кошти з депутатського фонду Олега Буряка. По завершенню прийому громадян, Олег Буряк поспілкувався із Костянтинівським сільським головою Тетяною Горбань. Вона розповіла, що зараз тема номер один у селі – медична реформа, а точніше – відсутність ясності як саме вона проходитиме.

 Тетяна Горбань (голова Костянтинівської сільської ради): «Вони не розуміють, як сімейний лікар буде приймати, як він буде по інтернету лікувати, а чи у всіх він є, той інтернет? Транспорту нема у лікаря. Не зрозуміло».

 Окрім цього сільський голова Тетяна Горбань поскаржилася на незадовільну роботу обласного управління капітального будівництва, яке отримало чималі кошти на будівництво водовідвідного каналу у Костянтинівці, а роботи до кінця не виконало.

 Тетяна Горбань (голова Костянтинівської сільської ради): «Роботи не закінчені, каналу нема,  плити куплені і закопані».

 Не може достукатися керівництво села і до служби автомобільних доріг. За словами Тетяни Горбань, до сільської ради надходить чимало скарг від людей на незадовільний стан мосту, що на в’їзді у Костянтинівку. Але опікуватися ним повинна не сільська рада, а служба автомобільних доріг. До неї керівництво села надіслало вже кілька листів, але реакції поки жодної. Повертаючись з Костянтинівки до Мелітополя, Олег Буряк  проінспектував стан мосту. Його пішохідна зона є вкрай небезпечною для людей. Депутат пообіцяв долучитися до вирішення питання з ремонтом цього об’єкту.