Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Метра Бориса Туменка провели в останню путь оплесками

Метра Бориса Туменка провели в останню путь оплесками

Сьогодні мелітопольці в останню путь провели режисера, керівника трьох театрів - "Гаудеамус", "Время" і "Колесо" Бориса Туменка. Серце Бориса Івановича перестало битися 8-го травня. Він пішов на 71-му році життя після тривалої хвороби. Саме на сцені великого залу ПК Шевченка, де метр пропрацював багато часу, відбулося прощання з ним

 

Попрощатися з Борисом Туменко прийшло багато його друзів, учнів, колег по роботі, депутатів міськради,  і усіх тих людей, які були і продовжують залишатися поціновувачами його творчості. Театру Борис Іванович присвятив багато років свого життя. У наше місто він переїхав відразу ж після того, як закінчив навчання в Харківському інституті культури. Першим місцем роботи Бориса Туменко було училище культури, а потім він працював у палаці культури ім.Шевченка. Без цієї людини з великим талантом не обходився жоден загальноміський культурний захід. Важка хвороба підкосила здоров'я Бориса Івановича, проте педагог з великої букви і чудовий режисер до останнього дня життя був повний оптимізму. За словами його друзів, Борис Іванович увесь час планував постановки нових спектаклів, ніколи нікому ні в чому не відмовляв і був чуйною та доброю людиною. У тих людей, хто знав великого режисера, залишилися про нього  лише теплі і світлі спогади.

Працездатності Бориса Туменка можна було  позаздрити. Він ніколи себе не жалів і віддавав улюбленій справі, тобто театру, море енергії і сил. Окрім чудових театральних постановок він впродовж багатьох років виховував почуття прекрасного серед представників підростаючого покоління. Більше сотні спектаклів Борис Туменко поставив на сцені. Багато жителів міста пам'ятають Бориса Івановича як головного Діда Мороза на загальноміській ялинці. Дізнавшись про те, що Борис Туменко хворий, люди збирали гроші на лікування, проте врятувати його не вдалося. За традицією, в останню путь  мелітопольського режисера провели оплесками.