Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Політика втрутилася в свято

Політика втрутилася в свято

Сьогодні в Мелітополі з успіхом пройшов концерт до Дня Перемоги, організований для місцевих мешканців фондом народного депутата України від Опозиційного блоку Олександра Вілкула. Між тим свято могло б і не відбутися через принципову позицію міських чиновників, які під вигаданим приводом відмовили у наданні концертного майданчику для виступу відомих акторів з кінофільму «В бой идут одни старики»

 

До дня перемоги благодійний фонд народного депутата України Олександра Вілкула організував концертний тур  багатьма містами нашої держави акторського складу відомого радянського фільму «В бой идут одни старки». Завдяки цьому українці отримали можливість поспілкуватися з улюбленими кіногероями, заспівати разом з ними відомі пісні воєнних років.

Нажаль, в Мелітополі свято до останнього було під загрозою зриву. А посприяла цьому місцева влада. Організатори концерту іще 7 травня подали заявку до виконкому з проханням орендувати велику залу у ПК ім. Шевченка. І до останнього дня чиновники їх запевняли, що головний концертний майданчик саме для цього заходу буде наданий. Але напередодні свята, 10 травня, з виконкому надійшла відповідь, що саме на 11 травня у залі запланована репетиція відкритого фестивалю-конкурсу мистецтв з вельми символічною для мелітопольської влади , яка представляє Блок Петра Порошенка,назвою «Шоколадний Бум». Цікаво, що наша знімальна група побувала у зазначений для репетицій час у ПК, але жодного творчого колективу там ми так і не зустріла. Можна припустити, що політична боротьба, яку постійно веде мер Сергій Мінько зі своїми опонентами і цього разу перевищила інтереси мелітопольців, що чекали на святковий концерт. Тобто міський голова в черговий раз розділив городян на своїх і чужих. Навіщо тоді Мелітополю мер, який не поважає інтереси більшої частини мешканців? Про чисельність мелітопольців, які, м’яко кажучи, не поділяють ідеології Сергія Мінька свідчить і велика колона городян, що пройшлася на День Перемоги центральними вулицями на чолі з народним депутатом України Євгеном Балицьким. Доречі, саме останній прийшов на допомогу організаторам концерту і посприяв тому, щоб  для проведення цього заходу був наданий майданчик біля Торгівельного центру «Квартал». Отже сотні городян таки змогли побачити кумирів своєї молодості і ще раз відчути свою приналежність до Великої Перемоги.