Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В Мелітополі з’явився свій костел

В Мелітополі з’явився свій костел

12 травня в Мелітополі офіційно відчинив свої двері перший римо-католицький костел. Він названий на честь Успіння Пресвятої Діви Марії. На відкриття цього релігійного об’єкту зібралося більше сотні городян та гостей нашого міста

 

Костел Успіння Пресвятої Діви Марії, що розташований біля 15-ої школи, вражає своїм зовнішнім та внутрішнім виглядом. Ця велична і велика як для Мелітополя споруда заввишки 22 метри та площею більше 600 квадратних метрів. Всередині все виконано в стилі мінімалізму, але в той же час з урахуванням потреб відвідувачів. Цікаво, що будуватися костел почав ще у 2006 році, але через війну на сході України, коли кошти у першу чергу спрямовувалися на потреби солдатів, відкрити його змогли лише зараз. Усе це стало можливим практично завдяки одній людині - настоятелю отцю Адаму, безумовно величезною була і допомога прихожан, які за власні кошти закінчували зведення костелу.

На свято відкриття прийшли не тільки мелітопольці. Гості приїхали з інших міст і навіть з інших країн. Вітали отця Адама з відкриттям костелу почесний консул Республіки Польща у Харкові Ян Яблонський, консул Ян Ждановський, єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Станислав Широкардюк та інші. 

Під час церемонії відкриття костел був освячений. Слід зазначити, що будівлю береже і особисте благословення Папи Римського Йоанна Павла другого, який в 2001 році освятив капсулу, що потім була закладена у фундамент костелу.