Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Одягай вишиванку і приходь на фото-фест!

Одягай вишиванку і приходь на фото-фест!

17-го травня в Україні відзначатимуть День вишиванки. До цього свята у Мелітополі проходить фото проект. Усі охочі можуть долучитися та сфотографуватися у вишиванці

 

Вишиваний фото-фест проходитиме у Мелітополі 15-го травня. Його ініціатор – громадська організація «Волонтерська група «Патріот». Задумка фото-фесту проста – усі охочі можуть одягти вишиванку, прийти у дворик міського краєзнавчого музею, сфотографуватися та виставити світлини у соцмережі. У затишному музейному дворику є кілька цікавих фотозон, тут працюватимуть троє професійних фотографів. Від учасників потрібна лише вишиванка, якщо є – етнічні аксесуари, а також гарний настрій.

 Ольга Леонтьєва (організатор фото-фесту у вишиванках): «Запрошуємо усіх мелітопольців. Ця акція необхідна для популяризації прекрасного. Вона об’єднує людей та дарує позитивні емоції».

 Поки до участі у фото-фесті зареєструвалися 50 мелітопольців, серед яких – школярі, студенти, є навіть кілька родин. Організатори запрошують долучитися усіх бажаючих. Участь безкоштовна. Тож приходьте, у вівторок, 15-го травня, дворик музею. Фото-фест у вишиванках триватиме з 16-ої до 19-ої години.