Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Розмітка cтерлася, а калюжі не зникли з доріг

Розмітка cтерлася, а калюжі не зникли з доріг

У Мелітополі цьогоріч комунальники геть забули про те, що треба відновлювати дорожню розмітку і будувати ефективні системи для відведення дощової води з міських доріг. Про це на гарячу лінію нашої телекомпанії повідомили мешканці міста

 

Відсутність нормальних ливнівок навіть в центрі Мелітополя, а саме на проспекті Б.Хмельницького, дратує не лише водіів автівок, а й піших учасників дорожнього руху. Наприклад, поруч з зупинкою на перехресті проспекту Б.Хмельницького і вулиці Університетьської (раніше Свердлова) після кожного дощу прямо на пішохідному переході утворюються величезні калюжі, перетнути які у літньому взутті майже неможливо. Люди обурені з приводу того, що місцева влада витрачає мільйони гривень з міського бюджету на закупівлю алюмінієвих стовпів зовнішнього освітлення і зовсім не приділяє уваги системі відведення дощової води з проїжджої частини і тротуарів.і не піклується про мелітопольців, які щодня крокують вулицями, де вже й сліду не залишилося від розділових смуг і після злив розливаються цілі озера. У серпні минулого року ми розповідали про те, що у самому центрі міста, в районі ТДАТУ, пішоходи були вимушені курсувати як можна ближче до протилежного краю тротуару, побоюючись бути забризканими проїжджаючими автомобілями. Тоді жителі Мелітополя висловили ряд нарікань з приводу неякісного ремонту доріг, на яких під час навіть невеликих дощів скупчується досить багато  води. Сьогодні ситуація майже не змінилася.

Люди підкреслили, що зазвичай у місті розмітку на дорогах оновлювали до травневих свят, але цьогоріч комунальники чомусь не поспішають розмітити розділові смуги та пішохідні переходи. Це може стати причиною аварійних ситуацій.