Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «В бой идут одни старики»: народні артисти подарували мелітопольцям концерт

«В бой идут одни старики»: народні артисти подарували мелітопольцям концерт

Отже, минулої п'ятниці в Мелітополі, попри позицію місцевих чиновників та їхнє намагання перешкодити проведенню благодійного святкового концерту за участю акторів легендарного фільму «В бій ідуть одні старики», він відбувся. Організатором виступив фонд народного депутата України від «Опозіційного блоку» Олександра Вілкула, свою допомогу у проведенні заходу також надав народний депутат України Євген Балицький

 

Одинадцятого травня святкування Дня Великої Перемоги для мелітопольців продовжилося. До міста з великим благодійним концертом завітали актори відомого улюбленого фільму «В бой идут одни старики». Фонд народного депутата України Олександра Вілкула проводить концертний тур акторського складу відомого радянського фільму багатьма містами України, щоб люди отримали можливість поспілкуватися з улюбленими кіногероями, заспівати разом з ними відомі пісні воєнних років. Спочатку проведення концерту планувалося у ПК імені Шевченка, мелітопольці отримали запрошення на захід заздалегідь, проте міська влада в особі мера Сергія Мінька була іншої думки про доцільність заходу, адже не дала дозволу на проведення концерту на головній сцені Мелітополя. У ситуацію втрутився народний депутат України Євген Балицький. Він організував свято для мелітопольців на площі біля торгового центру «Квартал». Городяни почали збиратися задовго до початку. Треба зазначити, що усі попередні виступи артистів – у Запоріжжі, Маріуполі та інших містах відбувалися у великих комфортних залах та палацах культури, і тільки у Мелітополі влада показала своє дійсне обличчя та ставлення до людей.  

Одним з почесних гостей свята був Володимир Капітонов. Ветерану дев'яносто чотири роки. Володимир Миколайович має багато орденів і нагород, його ім’я внесено до Книги пам'яті України.

На концерт прийшли сотні мелітопольців різного віку. У подарунок кожен отримав календар-плакат з фото народних артистів. Бiльше двох годин кіноактори радували глядачів своїми піснями, віршами, живою бесідою, вони жартували, розповідали про історію зйомок фільму. Мелітопольці співали разом з улюбленцями екрану, дехто навіть не стримував сліз. (0806) На екрані під час усього концерту йшли кадри з фільму «В бой идут одни старики». Мелітопольці оцінили рівень організації заходу: для людей похилого віку були виставлені стільці, йшла пряма трансляція на найбільшому екрані Мелітополя. На «ура» і бурхливими оплесками глядачі зустріли літак, що з’явився який у небі над торгівельним центром під час виконання однієї з пісень. Глядачі дарували учасникам концерту квіти, висловлюючи свою глибоку повагу. У фіналі концерту до глядачів звернувся народний депутат України Олександр Вілкул, який привітав їх з Днем Великої Перемоги.

Також на сцену піднявся народний депутат України Євген Балицький.

Два народних обранці разом з артистами виконали улюблену усіма пісню.

Ветеран війни Володимир Капітонов отримав букет квітів, мелітопольці оваціями дякували герою  за подвиг і перемогу.Після концерту мелітопольці довго не розходилися: фотографувалися з акторами, брали автографи. спілкувалися, ділилися своїми враженнями.

Святковий концерт до Дня Перемоги і величезна кількість глядачів в черговий раз довели, що мелітопольці шанують свою історію та подвиги героїв, які назавжди залишаються у пам’яті поколінь.