Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Учні ліцею «Творчість» побували в Туреччині

Учні ліцею «Творчість» побували в Туреччині

Тиждень у «східній казці». Учні ліцею «Творчість» побували у Туреччині, де взяли участь у Міжнародному фестивалі. Наші земляки познайомилися з традиціями східної країни, завели нові знайомства і тепер чекають гостей з Туреччини до себе в гості

 

Мелітопольський ліцей «Творчість» є одним з тих навчальних закладів нашого міста, учні якого - постійні учасники різних Міжнародних проектів та конкурсів. Школярі пишуть роботи на такі теми як «Міграція», «Археологічні пам'ятки України», «Проблеми людей з інвалідністю» тощо, дружать, спілкуються, проводять он-лайн конференції зі школярами Німеччини, Азербайджану, Америки, все це можна знайти в інтернеті. У грудні минулого року ліцей «Творчість» отримав запрошення від школи міста Серік, провінції Анталія, Туреччина. Турецьких школярів зацікавила активна життєва позиція мелітопольських ліцеїстів, і вони вирішили познайомитися з ними особисто. У Туреччині наші земляки пробули з двадцятого по двадцять сьоме квітня. З ліцеїстами їздили два педагога - Тетяна Лівшенко і Тамара Кондрашова. Країна Сходу зустріла мелітопольську делегацію дуже тепло і привітно. Наші земляки стали учасниками Міжнародного фестивалю, а також заходів, приурочених до Дня національного суверенітету Туреччини і Дню дітей.

Програма перебування була насиченою: на фестивалі мелітопольські школярі виступали з презентацією про Україну, місто Мелітополь, рідний ліцей «Творчість», розповіли турецьким друзям про традиції і звичаї українського народу, показали наш традиційний одяг, співали пісні і танцювали українські танці. Гостям так сподобався виступ наших земляків, що деякі глядачі, в минулому уродженці України, зі сльозами на очах дякували їм. Турецькі школярі познайомили мелітопольських ліцеїстів зі східними традиціями, кухнею, наші земляки побували в турецькій школі, жили в сім'ях, познайомилися з визначними пам'ятками цієї країни.

Крім незабутніх емоцій і маси вражень ліцеїсти привезли додому пам'ятний знак на честь початку дружби з турецькими школярами, сувеніри, буклети, журнали. У вересні турецькі школярі приїдуть до Мелітополя з візитом у відповідь. Зараз учні ліцею «Творчість» готуються зустріти їх на належному рівні, щоб показати нашу гостинну країну і привітне місто Мелітополь.