Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Бюджетні питання

Бюджетні питання

Міські депутати на останній сесії за рахунок коштів, що надійшли у вигляді субвенції із держбюджету, збільшили загальний обсяг міського бюджету на 7 мільйонів 868 тисяч гривень. Це дозволить провести ремонтні роботи у закладах освіти та медицини

 

Кошти, отримані у вигляді субвенції, будуть направлені на капремонт будівлі Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 у сумі більше 2-х мільйонів гривень, капремонт фасадів з утепленням загальноосвітніх шкіл № 1 і 7, гімназії № 9, дошкільних навчальних закладів № 41 і 47 у сумі 5 млн. 775 тисяч гривень. Крім того, на 17 з половиною тисяч гривень бюджет збільшено за рахунок субвенції з Приазовського районного бюджету на відшкодування витрат з проведення гемодіалізу.

 Яна Чабан (начальник фінуправління): «Також є звернення від управління ЖКГ надати додаткові кошти на міську програму «Ліквідація природних земельних насипів» в сумі 400 тисяч гривень і від управління капітального будівництва – додати на капремонт приміщень гінекологічного корпусу міського пологового будинку в сумі 130 тисяч гривень за рахунок зменшення видатків по іншим об’єктам, які були передбачені».

 Крім того депутати підтримали пропозицію щодо перерозподілу асигнувань, а саме збільшення видатків  Управлінню житлово-комунального господарства на загальну суму 1 мільйон 800 тисяч гривень, в тому числі на міську програму «Забезпечення функціонування КП «Водоканал» на суму півтора мільйони гривень, на міську програму «Підвищення продуктивності та  стабільної роботи об’єктів водовідведення та каналізаційних мереж» на суму 300 тисяч гривень. За рахунок зменшення асигнувань езервного фонду на суму  1 мільйон 800 тисяч гривень. Таким чином, загальний обсяг доходів міського бюджету становить 1 мільярд 400 мільйонів гривень, видатків -  1 мільярд 439 мільйонів гривень.