Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Батьки хворих дітей просять мелітопольців допомогти коштами на придбання обладнання для лікарні

Батьки хворих дітей просять мелітопольців допомогти коштами на придбання обладнання для лікарні

У Мелітополі вкладають десятки мільйонів гривень у ремонт центральних доріг, тротуарну плитку, закупівлю стовпів по тисячі євро за один, а ось на закупівлю обладнання для дитячої лікарні коштів не вистачає. Тож батьки важкохворих дітей вирішили звернутися за допомогою до усіх небайдужих людей і просять їх перерахувати хоч по одній гривні на придбання спеціального пристрою для проведення внутрішньовенних ін’єкцій – венозного сканера

 

Це – п’ятирічна Пелагея Нестеренко. Вона хвора на муковісцидоз - захворювання, що вражає залози зовнішньої секреції та порушує функції органів  дихання. За рік дитина приймає кілька сотень уколів та крапельниць, і на місці проколів вже має шрами. Таких дітей, як Пелагея – чимало. Майже усім дітям, які потраплять у дитячу лікарню, беруть аналізи, роблять уколи й крапельниці. Для малюків – це біль і страждання. Між тим, у розвинених країнах вже давно використовують венозні сканери. Ці пристрої за допомогою інфрачервоного випромінювання допомагають медсестрі «бачити» вени та легко і безболісно робити прокол. Ціна венозного сканера – 87 тисяч гривень.

 Катерина Нестеренко (голова обласного відділення ГО «Всеукраїнська асоціація  допомоги хворим на муковісцидоз»): « Коли роблять уколи, це страждання, нам, мамам, це дуже тяжко переносити. Сотні ін’єкцій, це дуже тяжко. У кожній сім’ї є діти, ніхто не застрахований від лікарні. А цей апарат дуже допоможе».

 Слова мами хворої дитини підтверджує лікар – Роман Павленко. Венозний сканер міг би полегшити біль і страждання тисячам маленьких пацієнтів.

 Роман Павленко (заст. головного лікаря з педіатричної допомоги): «Цей апарат потрібен. Наведу цифри. У нас щороку лікується 2 400 дітей. 80% з них беруть аналізи, 10 % у реанімації».

 Батьки важкохворих дітей звернулися за підтримкою у благодійну організацію «Сяйво надії», його співробітники відкрили спеціальний рахунок, куди усі небайдужі люди можуть перерахувати посильну допомогу.

 Катерина Нестеренко (голова обласного відділення ГО «Всеукраїнська асоціація  допомоги хворим на муковісцидоз»): «Я думаю, що 87 тисяч – це посильна сума. Ви щасливі, що у вас діти здорові, і ви не знаєте, що таке біль і страждання.

 Номер рахунку для збору коштів для придбання венозного сканера для Мелітопольської дитячої лікарні: Благотврительная организация «Сияние надежды» ЕГРПОУ 36311604  р/с № 26003055749479 в ПАО КБ «ПриватБанк» МФО 313399. Назначение платежа «Благотворительная помощь на приобретение венозного сканера». Перший внесок на рахунок уже надійшов, це 2 тисячі 570 гривень.