Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Депутатський прийом

Депутатський прийом

Більше десяти мелітопольців звернулися сьогодні до громадської приймальні депутатів Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку. Прийом громадян проводив депутат облради Віталій Балицький

 

Разом з депутатом Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Віталієм Балицьким у роботі громадської приймальні брали участь депутати міської ради Микола Карандаш, Юрій Онищук та Олег Бандурін. Першими на прийом прийшли мешканки авіа містечка – Галина Таран та Наталя Сєчина. Обидві – старші по будинках. Скаржилися на проблеми своїх багатоповерхівок та на те, що ніхто на них не звертає уваги.

 Я хочу вікна поміняти у під’їзді і доріжку зробить.

 Опалення проблемне, труби старі, течуть.

 У нас багато бур’янів, вони займаються й пожежі часто виникають, ми кажемо пожежникам – давайте цілеспрямовано запалимо і нехай згорить, вони відмовили».

 На жаль депутат обласної ради не може профінансувати ці господарські роботи зі свого депутатського фонду, бо це буде нецільове використання коштів. Віталій Балицький пообіцяв представницям авіа містечка написати звернення до керівництва міста з проханням звернути увагу на проблеми цього віддаленого району міста та включити вулицю Гвардійську у план з благоустрою.  Ще кілька мелітопольців звернулися до депутата за матеріальною допомогою на лікування. Усі вони отримають кошти з депутатського фонду Віталія Балицького.


Чердачные лестницы цена в тюмени купить чердачную лестницу www.soyzkf.ru.