Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Краща в області сільська амбулаторія знаходиться у Мелітопольському районі

Краща в області сільська амбулаторія знаходиться у Мелітопольському районі

Медицина стає ближчою до людей. У селі Новому Мелітопольського району сьогодні відкрилася нова сучасна амбулаторія. За рівнем оснащеності та якістю ремонту її називають однією з кращих у Запорізькій області

 

Відкриття амбулаторії у Новому стало справжнім святом для мешканців не тільки цього села, а й п’яти прилеглих – Данилоіванівки, Зеленого, Тащенака, Піщанського та Садового. Усього у мед закладі будуть обслуговуватися 3 тисячі сільчан. Раніше у селі був тільки ФАП, а щоб відвідати лікаря, мешканцям сіл Новенської сільради треба було їхати або у Костянтинівську амбулаторію, або у центральну районну лікарню. Тепер первинну медичну допомогу люди отримуватимуть у Новому, у сучасній амбулаторії. А надавати її буде молодий спеціаліст, сімейний лікар Михайло Партас. Він закінчив Кримський мед університет, пройшов інтернатуру у Запоріжжі, і тепер готовий лікувати сільських мешканців.

 Михайло Партас (сімейний лікар Новенської амбулаторії): Умови хороші, житло надають, можна спробувати. Я два роки працював у іншому селі, досвід є, добре, що розвивається сімейна медицина у селі».

 Амбулаторію у селі Новому звели на місці недобудованого приміщення. Зараз це світла та простора сучасна будівля, з кабінетами сімейного лікаря, маніпуляційною, кабінетом фізіотерапії та денним стаціонаром. Скрізь сучасні меблі та нове обладнання. Буде відкрита при амбулаторії і перша у селі аптека. Усього на амбулаторію витрачено біля шести з половиною  мільйонів гривень, це кошти сільського, державного і обласного бюджетів. Заступник губернатора Елла Слепян запевнила, що скоро такі ж сучасні мед заклади з’являться і у інших населених пунктах області.

 Елла Слепян (заступник голови Запорізької облдержадміністрації): «Цьогоріч виділяємо 121 мільйон гривень для будівництва нових амбулаторій, буде відкрито 8 таких мед закладів. Усього найближчім часом буде 22 амбулаторії, у тому числі і у новостворених об’єднаних громадах».

 Представники обласної, районної та міської влади у якості подарунків передали керівництву амбулаторії сертифікати на придбання медичного обладнання. Оскільки радіус обслуговування амбулаторії сягає 12-ти кілометрів,  мешканці віддалених сіл попросили, щоб представники влади звернули увагу на транспортне питання, та забезпечили сільчанам не лише якісні медичні послуги у комфортних умовах, а й ще й можливість до них дістатися.