Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітополь: день за днем

Мелітополь: день за днем

У Мелітополі з’явився перший у місті мурал. Так називають монументальний живопис на стінах. Як виглядає вулична картина, а також про інші зміни у благоустрої міста, коротко у нашому огляді

 

Перший у Мелітополі мурал з’явився на мікрорайоні, на фасаді дев’ятиповерхівки біля торгового майданчика «Таврийський», що на перетині проспекту 50-річчя Перемоги і бульвару 30-річча Перемоги. На величезній вуличній картині зображений символ Мелітополя – черешня. Працюють над картиною київські художники. Роботу вони розпочали у суботу, 9-го червня, наразі мурал уже майже готовий. У мерії повідомляють, що це – перший арт-об’єкт, згодом вуличні картини з’являться і у інших районах міста.

 Завершилися роботи з укладання тротуарної плитки на ділянці біля коледжу Таврійського агротехнологічного університету. Ремонт проводився  у рамках реконструкції проспекту Богдана Хмельницького. Робити паркувальний карман біля навчального закладу не стали, замість нього облаштували зелену зону. Працівники Зеленбуду завезли на ділянку землю і вже висадили квіти та кілька видів хвойних рослин. А неподалік, біля дошки пошани, з’явилася ще одна клумба, яку зовсім не треба поливати. Новий арт-обє’кт у вигляді букету з ромашок зроблений з металу.

На зупинці маршрутного транспорту «Університет», що біля Таврійського агротехнологічного університету, вже кілька тижнів ведеться будівництво. З’ясувалося, що біля зупинки буде відкрито торговий об’єкт. Як повідомили у відділі благоустрою міста, незабаром зупинка буде демонтована, а на її місці планується встановлення зупинкового комплексу, у складі якого працюватиме  кав’ярня.