Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі відкрився інклюзивно-спортивний майданчик

У Мелітополі відкрився інклюзивно-спортивний майданчик

У Мелітополі відкрився перший у Запорізькій області інклюзивно-спортивний майданчик. Соціально значущий об'єкт розташований на території центру комплексної реабілітації для людей з інвалідністю. Реалізація цього проекту стала можливою завдяки співпраці з Німеччиною

 

Дванадцятого червня у центрі комплексної реабілітації для людей з інвалідністю було багатолюдно. Численні гості прибули на відкриття інклюзивно-спортивного майданчика, першого на території всієї Запорізької області. Розроблявся цей проект з 2016-го року. Кошти на його реалізацію було виділено Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за підтримки уряду Німеччини. Роботи зі створення майданчика в рамках проекту «Ініціативи інфраструктурної програми для України». Нові спортивні майданчики для дітей і дорослих враховують потреби різних груп населення і мають спеціальне обладнання для фізичної терапії. Також тепер на території центру комплексної реабілітації є футбольне та баскетбольне поле, безліч спеціальних тренажерів, гірки та місця для ігор, сцена і лавки для проведення різних заходів, нові приміщення туалету і душових кімнат. Користуватися новим майданчиком зможуть не тільки відвідувачі центру, а й жителі прилеглих районів міста, а також сім'ї переселенців. За словами людей, новий майданчик їм дуже сподобався.

На урочистому відкритті були присутні представники міської та обласної влади, духовенства, координатори соціальних проектів, в тому числі і спрямованих на підтримку вимушених переселенців. На сцені виступили творчі та спортивні колективи Мелітополя.