Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Насвітив» собі на 12 років ув’язнення?

«Насвітив» собі на 12 років ув’язнення?

Як стало відомо із неофіційних джерел, директор парка імені Горького Олег Обрезанов став фігурантом кримінальної справи, відкритої за статтею 191 частини 5 (привласнення, розтрата майна в особливо великих розмірах або організованою групою). Цікаво, що повідомили йому про це напередодні того, як на останній сесії міської ради парку виділили півтора мільйони гривень з міського бюджету. Але усі представники команди мера Сергія Мінька на сесії міськради промОвчали про цей факт аби КП таки отримало гроші

 

У попередніх випусках програми «Регіон» ми вже розповідали про те, що депутати мелітопольської ради, підконтрольні меру, на останній сесії ухвалили рішення про виділення парку чергової суми у півтора мільйони гривень на розвиток. Як зазначено у тексті цільової програми, за ці кошти будуть капітально відремонтовані деякі об’єкти та виконані якісь роботи, які саме – не зазначено. Провладних обранців навіть не збентежило те, що директор парку Олег Обрезанов жодного разу не звітував про те, яким чином були витрачені усі попередні бюджетні гроші, отримані парком. Це при тому, що навіть у правоохоронців щодо цього є запитання.

Як виявилося згодом, Галина Данильченко ніби у воду дивилася щодо ситуації з парком. Із неофіційних джерел нам стало відомо, що Олег Обрезанов став фігурантом кримінальної справи за статтею 191 частини 5 (привласнення, розтрата майна в особливо великих розмірах або організованою групою), що карається ув’язненням терміном від 7 до 12 років. Очевидно, йдеться у тому числі, й про підряд  вартістю півтора мільйони гривень від КП “Мелітопольський міський парк культури і відпочинку ім. Горького” на постачання стовпів для вуличного освітлення для фірми “Т.О.К.”, якою опікувався Марк Марченко (брат заступника голови облради Владислава Марченка). Нагадаємо, Генеральна прокуратура України опублікувала листування чого чоловіка зі співрозмовником, прізвище якого не було вказано. Але позначене як «Олег Парк Мелітополь”.

Із бесіди стає очевидним, що на конкурс з постачання стовпів подавалися п’ятеро учасників і для перемоги підконтрольної Марченку фірми необхідно було відхилити дві дешевші пропозиції. І дійсно, саме так у підсумку і сталося. При цьому Олег, що фігурує у листуванні, повідомив, що він цим двом учасникам передав, щоб вони навіть не рипалися, адже тоді можуть взагалі не приїжджати в Мелітополь.  Втім, на початку вересня минулого року, вочевидь після розголосу в ЗМІ,  цю закупівлю скасували. До речі, Владислав Марченко, який також є фігурантом цієї гучної справи, частина якої стосувалася міського парку, а взагалі йшлося по нецільове використання вісімдесяти трьох мільйонів гривень, невдовзі після затримання, знов вийшов на роботу і досі посідає крісло заступника голови Запорізької облради.