Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольці незадоволені ремонтом дороги на вулиці Івана Богуна (колишній Червоноармійській)

Мелітопольці незадоволені ремонтом дороги на вулиці Івана Богуна (колишній Червоноармійській)

Ремонт доріг - тема, на якій любить піаритися міський голова Сергій Мінько. Нещодавно ремонтні роботи проводилися на вулиці Івана Богуна (колишній Червоноармійській), проте, мешканці будинків залишилися незадоволеними їхніми результатами та якістю вкладеного покриття

 

Вулиця Івана Богуна (колишня Червоноармійська) – достатньо довга. Мелітопольці, мешканці приватного сектору, йдуть по ній, аби дістатися до проспекту Богдана Хмельницького. Ремонт дороги на цій вулиці та прилеглих не робився дуже давно. І ось нарешті, прохання людей, ніби то, були почуті: комунальники поклали довгоочікуваний асфальт. Але зробили це частково. Люди залишилися дуже обурені якістю виконаних робіт.

Місцеві мешканці сподіваються, що ремонтні роботи, що раптово закінчилися на вулиці Івана Богуна, будуть продовжені, і ті, хто чекає на відновлення проїзної частини на своїх вулицях, таки дочекаються уваги від місцевої влади.