Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітополь і район: день за днем

Мелітополь і район: день за днем

Після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 кубометрів природного газу або 150 кіловат за годину електроенергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію

 

Для отримання грошей громадянам у строк до 1-го вересня  2018-го року необхідно подати заяву до управління  соціального захисту населення. Для перерахунку коштів заявникам необхідно вказати реквізити особового рахунку, відкритого у банківській установі або відділеннях «Укрпошти».

Минулого тижня з підозрою на захворювання гострими кишковими інфекціями до медзакладів Запорізької області звернулися 236 осіб. Показник захворюваності сягає рівня  максимального багаторічного показника. За даними епідеміологічних обстежень вогнищ інфекцій, основні причини захворювань мають сезонний характер, пов'язаний з масовим вживанням фруктів та овочів. Так,  найбільша питома вага припадає на овочі та фрукти, м'ясну продукцію, молочну та рибну. У 58 % випадків захворювання пов'язані зі вживанням продуктів та страв, які готувалися та зберігалися в домашніх умовах. За словами фахівців, з метою запобігання захворюванням на гострі кишкові інфекції, насамперед, слід дотримуватися правил особистої гігієни, не вживати зіпсовані продукти, дотримуватися термінів зберігання продуктів і пити тільки якісну воду.  

Мелітопольському району для оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, за рахунок коштів обласного бюджету виділено 24 путівки на відпочинок до таборів на другу зміну та 21 путівку на третю зміну. Заклади оздоровлення та відпочинку знаходяться в Приморську та Бердянську. Крім того, відповідно до наказу Департаменту соцзахисту населення Запорізької облдержадміністрації за рахунок коштів з державного бюджету було виділено безкоштовну путівку до дитячого центру «Молода гвардія» та путівку з 30-ти відсотковою оплатою до дитячого центру «Артек».