Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Сильні духом змагалися в різних видах спорту

Сильні духом змагалися в різних видах спорту

14-го червня в Мелітополі пройшла перша міська спартакіада з рекреаційних видів спорту серед людей з інвалідністю. Сильні духом змагалися у таких видах спорту, як дартс, баскетбол, їзда на колясках та біг. У спартакіаді взяли участь сім команд з Мелітополя і прилеглих районів

 

Перша міська Мелітопольська спартакіада з рекреаційних видів спорту серед людей з інвалідністю проходила за традицією у міському парку культури і відпочинку імені Горького на території нових майданчиків та на стадіоні. Після урочистого відкриття спартакіади  усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих льотчиків - членів екіпажу літака ІЛ-76. Цього року спартакіада, що проходила в міському парку, зібрала ті самі команди, що і минулого, і позаминулого років. Але, якщо команди-учасниці були колишні та знайомі, то статус, або назва спартакіади, чомусь змінилася. Вона була обласною, а стала ПЕРШОЮ МІСЬКОЮ, хоча у ній беруть участь команди із сусідніх районів, і стала проводитися під патронатом міської влади і міського голови Сергія Мінька, зокрема. Хоча усі попередні роки люди з інвалідністю і без цього мали можливість збиратися і демонструвати свої спортивні досягнення і волю до перемоги. Цього року у змаганнях взяли участь сім команд: Мелітополь представляли сорок шість спортсменів: це міське товариство людей з інвалідність, фізкультурно-оздоровчий клуб «Фокіс», товариство інвалідів і вдів війни, учасниками також були представники громадської організації «Соціальний фонд», та ще трьох  команд з Мелітопольського, Якимівського та Приазовського районів.

Головним суддею змагань виступила мелітопольська паралімпійська чемпіонка Тетяна Фролова. Учасники змагалися в таких видах спорту, як дартс, біг сто і шістдесят метрів, їзда на колясках і баскетбол. Усі команди-учасниці та переможці спартакіади були нагороджені грамотами, медалями та подарунками від спонсорів і партнерів. Змагання, що пройшли, стали одним з етапів підготовки до обласної спартакіаді, яка пройде у Запоріжжі наприкінці липня-початку серпня.