Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Хто ремонтуватиме приміщення колишньої вечірньої школи за мільйон гривень?

Хто ремонтуватиме приміщення колишньої вечірньої школи за мільйон гривень?

Журналісти видання «Наші гроші» продовжують викривати незаконні дії обласної влади щодо розпорядження бюджетними коштами. Так, вони з’ясували, що фірми членів архітектурно-містобудівної ради при облдержадміністрації отримали підрядів на 24 мільйони гривень – без проведення конкурсу. Один з них – у Мелітополі

 

У Мелітополі реконструкції потребує будівля колишньої вечірньої школи на вулиці Пушкіна, 95. Рішенням місцевої влади у це приміщення має переїхати Мелітопольський міськрайонний суд, який нині розміщується у двох будівлях – на вулицях Шмідта і Інтеркультурній. Але, як з’ясувалося, двох поверхів колишньої вечірньої школи для суду буде замало, тож було прийнято рішення добудувати третій поверх. Лише розробка проектної документації реконструкції будівлі  обійдеться у суму трохи більше одного мільйона гривень. Гроші виділяє територіальне управління Державної судової адміністрації України у Запорізькій області. 6-го липня управління уклало угоду з ФОП Лукашевим Юрієм Вікторовичем на розробку проектної документації вартістю 1 мільйон гривень. Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Прозоро». Підприємець має до кінця року створити ескіз та виготовити повний робочий проект реконструкції будівлі на вулиці Пушкіна, 95 у Мелітополі. Видання «Наші гроші» з’ясувало,  що угоду було укладено без проведення конкурсних процедур. Підприємець Юрій Лукашев з 2016-го року є членом архітектурно-містобудівної ради при облдержадміністрації.