Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ ООО «Теплові мережі» пішло по руках

ООО «Теплові мережі» пішло по руках

Костянтин Тюрін, Олексій Козлов, Євген Станков і аж ось Олена Ялсукова – це директори ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» за останні два роки. Тюріна нинішня влада наприкінці червня 2016 року силоміць звільнила з посади і як то кажуть, почалося. Хоча офіційно усе підноситься офіційно, з турботою про підприємство, і що головне, про споживачів. Новий директор теплових мереж Олена Ялсукова провела для журналістів першу прес-конференцію. Робота підприємства, перспективи погашення боргів і взагалі долі ТОВ – далі у сюжеті

 

Костянтин Тюрін був таким собі останнім бастіоном, який правдами чи неправдами взяла місцева влада, і підприємство так би мовити, пішло, по руках. Тюрін, який керував Тепломережею з 2011 року, дотримувався Статуту, де було записано, що місту і громаді належить майже усе майно, більше ніж 99%. Ця норма необхідна була для того, аби ніхто ним не зміг заволодіти. Нинішні можновладці, тоді, у 2016-му році, звільняючи Тюріна, певно вирішили інакше, передавши усі управлінські права КП «Мелітопольжитлосервіс», від імені якого почав діяти Іван Федоров.  Після того, як в Україні одне за іншим банкрутилися підприємства теплових мереж, мелітопольське також стало не потрібним. На тепловий ринок почали заходити міні-котельні, що працюють на альтернативнім паливі. Свою прихильність щодо їхнього встановлення у Мелітополі надто активно висловлював саме заступник мера Федоров, який має певне відношення до теплового ринку міні-котельних. Саме він у 2016-му підписав рішення про відсторонення Тюріна від займаної посади. За останні два роки мережа міні-котельних у місті розвивається, і цей процес нове керівниці ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» планує підтримувати, все - у рамках економії коштів і зменшення витрат.

Олена Ялсукова (директор ТОВ «Мелітопольські теплові мережі»): «Треба відсікти котельні, що є кінцевими, там мало споживачів. Головне – замінити котли, адже ці мають велику потужність».

Підприємство нова керівниця взяла з боргами, які різної давності, і які треба гасити. Розраховує Олена Ялсукова на допомогу міста та грантові кошти, без яких модернізувати Тепломережу буде неможливо.

Олена Ялсукова (директор ТОВ «Мелітопольські теплові мережі»): «Зі 119 мільйонів – 95 – це 2018 року, 9,2 мільйони – це 16 рік, сума підлягає під реструктуризацію. Причини – це невідповідність тарифу, штрафи та пені, яких ніколи в тарифі не було, 56 мільйонів стягнули з підприємства, їх повернути немає чим».

У найближчій перспективі роботи ТОВ «Мелітопольські теплові мережі», за словами Олени Ялсукової, робота над завершенням процесу встановлення теплових лічильників, їх необхідно іще 90 аби місто було охоплене на 100% ,  заміна обладнання на менш енергомістке, тощо. Модернізація виробництва, отримання грантів – це над чим підприємство працюватиме. Керівниця пообіцяла, що звільняти нікого не буде, проте обов’язки, можливо, перерозподілить.