Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Великовантажні фури стоять на приколі

Великовантажні фури стоять на приколі

Майже за місяць після ухваленого рішення про обмеження руху містом великовагових машин співробітники поліції та відділу з благоустрою міста взялися до контролю за його виконанням. На в’їздах у місто патрулі гальмують великі вантажівки, що мають 24-х тон і навантаженням на вісь більш ніж 7 тон, і відправляють їх у відстійник до настання темної пори доби. Таким чином, сподіваються у виконкому, місто зможе вберегти асфальтове покриття доріг, яке вдень плавиться від пекучого сонця

 

Рішення про тимчасове обмеження руху великогабаритного транспорту містом влітку, коли температура підіймається вище 28-ми градусів, мелітопольські чиновники прийняли керуючись постановою Кабміну України. З 9-го липня поліцейські разом з працівниками відділу благоустрою і екології виконкому почали зупиняти усі фури, що рухаються через Мелітополь. На південному і північному в’їздах обладнано пости, правоохоронці перевіряють у водіїв документи на вантаж і якщо в них виникає підозра на перевантаження, фури затримуються і відправляються у відстійник до того моменту, поки не спаде спека.

Про перші результати роботи відділу благоустрою та екології разом з правоохоронцями розповів його начальник Олексій Громико.

Щоб процес контролю за рухом великовагових автомобілів був ефективним, авто проходити ваговий контроль. Для цього на в’їздах у місто планується встановлення пересувних мобільних комплексів. Воно, доречі, планувалося іже місяць тому, про що у середині червня повідомив заступник міського голови Іван Федоров. Обладнання мало бути встановлене біля кафе «Камиші», проте зараз там лише є підготовлений майданчик. Водіїв, які змушені виконувати рішення місцевої влади, обурені тим, що така ситуація спостерігається в усій Україні: чиновники заборону ввели, а нормальних умов для її виконання не створили. Не на камеру вони розповіли про те, що спеціальних майданчиків для відстою вантажівок немає у жодному з міст України і тому люди, покриваючись  потом, годинами вимушені чекати біля автозаправок або просто на узбіччях доріг дозволу на виїзд, втрачаючи дорогоцінний час.