Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Успіх мелітопольських боксерів

Успіх мелітопольських боксерів

З 19-го по 22-е вересня в Запоріжжі проходив чемпіонат області з боксу. За підсумками цих змагань мелітопольські боксери, вихованці відділення боксу ДЮСШ №1, продемонстрували на ринзі відмінні результати

У ваговій категорії до 48-ми і до 50-ти кілограмів відповідно Ярослав Целіков і Максим Каширін стали переможцями, Владислав Передрій став срібним призером у вазі 37 кілограмів і отримав спеціальний кубок «За волю до перемоги» і грошову премію.

Цих спортсменів до змагань підготував тренер Сергій Онищенко. Виступами своїх вихованців він залишився задоволений. Впевнений, що за умови постійних тренувань хлопці можуть досягти вагомих результатів у спорті.

Відмінні результати продемонстрували також підопічні Михайла Сербаєва. У ваговій категорії 44,5 кілограмів золото здобув Олександр Лі, у вазі 56 кілограмів першим став Роман Паршин, а у ваговій категорії 68 кілограмів - Олександр Зеленский. Георгій Букша став бронзовим призером у вазі до 50 кілограмів. Першим у вазі 90 кілограмів став підопічний Станіслава Поспєлова Микола Гаченко. Вихованець Артура Воронцова Ігор Розсоха здобув бронзу у вазі 43 кілограми. У вазі 43 кілограми переміг Микита Чорний (тренер Олександр Чуб). А ще один його вихованець Артур Супруненко зайняв третє місце у вазі 52 кілограми.