Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Успіх мелітопольських флорболистів у Борисполі

Успіх мелітопольських флорболистів у Борисполі

З 1-го по 3-е лютого у Борисполі проходили матчі 3-го туру регулярної першості Всеукраїнської флорбольной ліги. Цей тур став завершальним, у якому взяли участь відразу 6 команд з Мелітополя

У наймолодшій категорії до 9-ти років (Ю- 9) за перемогу билися дві команди «Скала-Алігатори» (збірна школи №14) та «Скала-Юніори» (збірна школи №1). Обидві команди виступили добре, посівши 3-е і 2-е місця. У категорії Ю- 11 свої уміння демонстрували гравці команди «Скала-імпульс» (збірна школи №22) і «Скала-Юніори». Хлопці потрапили в 10-ку кращих і зайняли 6-е і 7-е місця в турнірній таблиці. У категорії Ю-13 Мелітополь представляли гравці команд «Скала-Алігатори» (збірна школи №11) і «Скала-Ведмеді» (збірна школи №7). Останні зайняли на цьому турі 2-е місце, але за підсумками 3-х турів хлопці завоювали першість в регулярній таблиці. А ось спортсмени з команди «Скала-алігатори» зайняли тільки 8-е місце. За підсумками 3-х турів були сформовані кращі команди, які потраплять у фінал. Він відбудеться у Борисполі з 5-го по 7-і квітня. На матчі відправляться «Скала-Юніори» (Ю- 9), «Скала-Алігатори» (Ю- 9) і «Скала-Ведмеді» (Ю- 13).