Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Успіх мелітопольських боксерів на чемпіонаті області

Успіх мелітопольських боксерів на чемпіонаті області

З 6-го по 8-е березня в Запоріжжі проходив чемпіонат області з боксу серед юнаків 2005-го і 2006-го років народження. Медалі розігрували 83 боксери. Були серед них 12 вихованців мелітопольської ДЮСШ №1. Вони продемонстрували відмінні результати на ринзі і усі повернулися додому з медалями. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали мелітопольці Олександр Лі, Ілля Павлов, Олександр Зеленський, Владислав Передрій, Максим Каширін і Ярослав Целіков

Срібні медалі в призовому активі Іллі Колюха, Артура Сеттарова, Микити Чорного і Артема Огли. А Кирило Карапузов у своїй вазі 37 кілограмів і Ігор Россоха у вазі 46 кілограмів стали бронзовими призерами чемпіонату. Усіх призерів організатори нагородили грамотами і медалями. Крім того, кубок «За кращий бій» завоював Ілля Колюх. Олександра Лі відмітили кубком «За кращу техніку», а Микиту Чорного – кубком «За волю до перемоги».

До змагань хлопців підготували тренери Михайло Сербаєв, Сергій Онищенко, Андрій Обухов, Олександр Чуб і Артур Воронцов. Ці змагання були відбірковим етапом для участі у регіональному чемпіонаті України з боксу. Всі мелітопольські спортсмени, які стали призерами, відстоюватимуть честь Мелітополя на чемпіонаті України. Його проведення заплановане в Запоріжжі з 26-го по 29-е березня. Фіналісти зональної першості України отримають право брати участь у чемпіонаті України, який відбудеться у місті Затока Одеської області у травні.