Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Мелітопольська черешня» - переможець першості міста з футболу

«Мелітопольська черешня» - переможець першості міста з футболу

Керівництво міської федерації футболу Мелітополя підбило підсумки першості і міста з футболу. З високими досягненнями спортсменів привітали представники громадськості Мелітополя, ветерани, вболівальники та керівники команд

 

Другого листопада на базі адміністративного корпусу стадіону «Спартак» імені Олега Олексенка відбулася урочиста церемонія нагородження гравців команд, які брали участь у першості Мелітополя та Кубку міста з футболу серед аматорських команд. Чемпіоном Мелітополя стала міська команда «Мелітопольська черешня» За підсумками зіграних матчів вона упевнено взяла перемоги. У її активі  65 забитих і 25 пропущених м'ячів. Всього ж в першості Мелітополя з футболу брали участь вісім команд - 7 міських і одна з Приазовського району.

 Юрій Петров (заст. голови міського федерації футболу): «2-е место заняла самобытная команда ТГАТУ, а третье место впервые у нас участвовали футболисты команды «Новавтотранс» из Приазовского района, хотя там игроки все мелитопольские. 4-е место у команды КТМ, 5-е у «Локомотива», а 6-е у «Прометея». Начинаем в конце года традиционно чемпионат города по мини-футболу. Нам ДЮСШ №3 любезно предоставляет зал на зимних каникулах. Завершится чемпионат в середине января».

 У різних номінаціях були визначені кращі гравці футбольного сезону, що триває. Кращим воротарем чемпіонату міста був визнаний гравець команди Таврійського агротехнологічного університету Іван Пастушенко. Кращим нападаючим став кращий бомбардир турніру Євгеній Рой, що забив 20 м'ячів у ворота суперників. Почесного звання кращого півзахисника був удостоєний гравець команди "Мелітопольська черешня" Дмитро Яковенко, а захисника - Юрій Славов з команди «КТМ».

 Юрій Славов (кращій захисник турниру): «Играю центральным защитником команды КТМ 3 года. На втором месте первый круг завершили. После этого команда немного расслабилась и закончили на 4-м. Без тренировок тяжело форму поддерживать. Но все будем наверстывать. Главное – не болеть».

 Всі переможці та призери отримали грамоты, кубки та медалі. Окрім того, за особисті досягнення в розвиток мелітопольського футболу спеціальну винагороду від федерації футболу України отримав керівник команди «Локомотив» Юрій Лоза.