Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Підведені підсумки конкурсу "Вартові довкілля"

Підведені підсумки конкурсу "Вартові довкілля"

Мелітопольські школярі люблять і бережуть природу. Це довели учасники міського конкурсу «Вартові довкілля», який щорічно проводить Мелітопольський центр еколого-натуралістичної творчості. Сьогодні у центрі культури і дозвілля ТДАТУ були підведені підсумки конкурсу

 

Загальноміський конкурс "Вартові довкілля", організатором якого виступають педагоги екоцентру, проходить в Мелітополі з 2014 року. Його учасники - це шкільні колективи всіх навчальних закладів нашого міста. Впродовж навчального року команди школярів отримують завдання, діти  вивчають кімнатні рослини, спостерігають за домашніми тваринами, придумують альтернативні способи переробки побутових відходів, досліджують взаємозв'язок води і життя, вчаться охороняти навколишнє середовище тощо. 4-го травня були підведені підсумки конкурсу. На свято прийшли класи-переможці, а це більше 20-ти команд, також на захід були запрошені  представники відділу благоустрою та екології, управління освіти і товариства захисту тварин.
Тетяна Кот (директор центру еколого-натуралістичної творчості): «Конкурс проходить у три етапи, Фея екології дає завдання. Наша мета – щоб діти продовжили нашу справу щодо збереження довкілля».
Учасники конкурсу «Вартові довкілля" в черговий раз довели, що вони люблять і бережуть  природу. Переможці конкурсу отримали кубки, грамоти, енциклопедії про тварин та рослини, а також  від  Приазовського національного парку - саджанці горіха, які діти висадять на території своїх шкіл.