Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Заможній мер став ще заможнішим

Заможній мер став ще заможнішим

Меру Мелітополя Сергію Міньку майже вдвічі підвищили зарплатню. Минулого тижня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про збільшення розміру заробітної плати для міських голів та керівників обласних рад. Отже, відтепер мелітопольський представник Блоку Петра Порошенка зможе щомісяця від 10 до 12 тисяч гривень

 

Згідно рішення Кабінету Міністрів України, оклад мерів, які керують містами–мільйонниками, становитиме 12 200 гривень. Для інших міських голів зарплатню встановлять в межах від 9 800 гривень до 11 900 гривень. Більше за всіх будуть отримувати керманич Києва та голови обласних рад – 15 400 гривень.
Цікаво, що до цього мер Мелітополя Сергій Мінько отримував найнижчу серед своїх колег зарплатню у Запорізькій області - усього 6 600 гривень, на чому неодноразово наголошували його пропагандисти. Але в той же час усіляко замовчується інформація про те, що мелітопольський голова – найзаможніший серед усіх міських керівників в нашому регіоні.  Так, статки Сергія Мінька становлять 424 тисячі доларів та 281 тисяча євро та 83 тисячі гривень. В сукупності це майже 20 мільйонів гривень. Для порівняння багатства другого у цьому рейтингу мера Запоріжжя Володимира Буряка не дотягують і до 4 мільйонів гривень.

Доводить свій статус багатої людини Сергій Мінько і найдорожчим особистим автопарком серед усіх мерів. У його володінні такі елітні іномарки, як три  Mersedes Benz  та один Lexus. При цьому більшість з цих автівок він купив, вже перебуваючи на посаді міського голови Мелітополя.  
Як тут не пригадати про те, що опоненти Сергія Мінька підозрюють його та його команду у значних махінаціях з бюджетними коштами, які в останні роки перевищують мільярд гривень, і усілякі відмови міського голови створити тимчасову контрольну комісію, яка б перевірила діяльність мелітопольських КП.