Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У екоцентрі нагородили кращих юннатів року

У екоцентрі нагородили кращих юннатів року

Цей тиждень багатий на урочисті заходи, присвячені підведенню підсумків навчання школярів у поточному навчальному році. Після того, як свої нагороди отримали вихованці МАН, а потім і уся обдарована молодь міста, вісімнадцятого травня вітання за високі досягнення у позакласній роботі отримали вихованці екоцентру

 

Уже третій рік поспіль у центрі еколого-натуралістичної творчості проходить урочиста церемонія вітання переможців різних міських,обласних та Всеукраїнських екологічних конкурсів. Зараз вихованцями екоцентру є майже тисяча дітей. Вони беруть участь в змаганнях, фестивалях, конференціях, пишуть реферати, дослідницькі роботи на теми «Охорони навколишнього середовища», «Турботи про домашніх і диких тварин», «Селекціонування», «Переробки  сміття», тощо. Вісімнадцятого травня у залі екоцентру медаль «Кращий юннат року» отримав сто один школяр, одинадцять кубків були вручені командам, які посіли перші, другі та треті місця на міських зльотах і у грі «Біолог-практик», чотири кубка отримали команди екоцентру - переможці ігор «Ерудит» та «Пізнайко», одинадцять статуеток «Зірка» отримали кращі педагоги міста, які працювали з дітьми протягом року.

Варто відзначити, що екоцентр – це один з найулюбленіших закладів міста, куди діти ходять із задоволенням і під час навчального року, і влітку на канікулах.

Одним з головних досягнень цього навчального року стало те, що керівництво екоцентру змогло відстояти своє право і надалі залишатися у цій будівлі. Нагадаємо: міська влада мала намір перевести колектив педагогів та дітей у менш комфортне приміщення, без ремонту. Але найбільше вихованців екоцентру турбувала подальша доля унікальних рослин, які ростуть на подвір’ї екоцентру. На святі підведення підсумків гості отримали масу позитивних емоцій і гарний настрій, а також зарядилися оптимізмом для нових екологічних досягнень на майбутній навчальний рік.