Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі пройшов День кар’єри

У Мелітополі пройшов День кар’єри

Сьогодні у Мелітополі роботодавці зустрілися зі своїми потенційними працівниками. Проходило це у рамках масштабного заходу – Дня кар’єри «Profit day» на базі Мелітопольського державного агротехнологічного університету

 

Проект «День кар’єри «Profit day» започаткований всеукраїнською молодіжною організацією «Молодіжний центр працевлаштування» за підтримки Міністерства молоді та спорту. В Україні така акція проходить вже вчетверте, а у Мелітополі – вдруге. Місцевий захід проходить під гаслом «Мелітополь – місто кар’єрних можливостей», одним з його організаторів виступає організація «Українська асоціація міст, що навчаються». Мета Дня кар’єри – налагодження діалогу між роботодавцями та тими, хто шукає роботу. У рамках заходу пройшла ярмарка  вакансій, у якій взяли участь 11 мелітопольських підприємств. Їх представники розповіли, які вимоги нині ставлять до потенційних працівників.

 Антон Поповський (директор з розвитку компанії «Будинок меблів»): «Є хард скилс – це навички. Але зараз інші вимоги – комунікабельність, вміння пристосуватися до нових умов».

Вікторія (представник мережі магазинів будматеріалів): «Головне – комунікабельність, чесність, відкритість».

 Основними відвідувачами виставки вакансій були студенти Таврійського агротехнологічного університету та інших навчальних закладів. Вони уважно вивчали вакансії, які пропонують місцеві підприємства. Ми поцікавилися у студентів, якою вони бачать ідеальну роботу.

 Окрім ярмарки вакансій, і рамках дня кар’єри були організовані цікаві та корисні тренінги й майстер-класи.

 Наталя Іванова (представник ГО «Українська асоціація міст, що навчаються»): «там буде дуже цікаво, розкажуть, як спілкуватися з роботодавцем, чого очікувати тощо».

 Завершився захід розіграшем лотореї, призи для якої надали компанії-учасниці ярмарку вакансій. Організатори запевнили, що Дні кар’єри проходитимуть у Мелітополі щорічно навесні.