Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Ремонтувати дороги у приватному секторі влада не поспішає

Ремонтувати дороги у приватному секторі влада не поспішає

Мелітопольці, що мешкають в приватному секторі міста, а саме на вулиці Івана Богуна на перехресті з вулицею Вакуленчука, обурені бездіяльністю міської влади щодо проведення ремонту вщент розбитих доріг. На тій ділянці вулиці, де більш чверть віку було укладене асфальтове покриття, від нього зовсім нічого не залишилося

 

Про те, що ділянка дороги на вулиці Івана Богуна (раніше Червоноармійська) знаходиться в аварійному стані і вимагає негайного ремонту, люди повідомили на телефон гарячої лінії телекомпанії МТВ-Плюс. За словами жителів міста, вони вже неодноразово зверталися до комунальників і зокрема до представників міської  влади на чолі з мером Сергієм Міньком з проханням відремонтувати дорогу на цій ділянці. Проте, як виявилося насправді, майже  ніяких робіт у цьому районі міста проведено не було. Біля декількох дворів люди самі почали закидати ями цеглою і відходами будівельних матеріалів, щоб під час дощів можна було долати великі калюжі.

Більш за все людей дратує той факт, що днями дорожники уклали кілька метрів нового асфальтового покриття на ділянці від ринку до будинку квартальної, причому просто на пісок. Але на цьому роботи закінчилися і техніку прибрали. На звернення жителів кількох будинків в управлінні житлово-комунального господарства і в мерії повідомили про те, що до них черга поки що не дійшла. Саме в той момент, коли оператор нашої телекомпанії знімав відеоряд відремонтованої дороги, на вулиці з’явилася квартальна. Від будь-яких  коментарів вона навідріз відмовилася.

Мешканці вулиці сподіваються, що дорогу відремонтують не тільки біля будинку квартальної, а усю повністю.