Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Твоя кров рятівна»: співробітники ДСНС поділилися кров'ю

«Твоя кров рятівна»: співробітники ДСНС поділилися кров'ю

«Твоя кров рятівна» - під такою назвою 22-го серпня на Мелітопольської станції переливання крові проходила акція, ініційована співробітниками ДСНС. Люди, які щодня рятують не тільки майно, а й людські життя, сьогодні зробили внесок у поповнення запасів крові для усіх, хто її потребує

 

Керівництво головного управління ДСНС вирішило створити загальну базу крові по всій Україні для допомоги рятувальникам, які, рятуючи чужі життя, самі наражаються на небезпеку, отримуючи травми, часом надто серйозні. Мелітопольська станція переливання крові час від часу проводить різні акції, мета яких - залучення людей до благої справи - здачі крові для нужденних. Двадцять другого серпня у акції «Твоя кров рятівна» вперше взяли участь рятувальники.

Мелітопольські рятувальники кажуть, що ані хвилини не сумнівалися у тому – чи брати участь у акції. Дехто прийшов на станцію вперше, були серед присутніх і досвідчені донори.

Акція «Твоя кров рятівна» пройшла досить успішно. Приєднатися до неї в майбутньому планує ще більша кількість співробітників управління ДСНС.