Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Обличчя чепурять, а ноги – у багнюці

Обличчя чепурять, а ноги – у багнюці

А ось мешканцям вул.. Дружби у південній частині міста годі й мріяти про бодай мінімальний ремонт. Їх чиновники, виходячи з усього, навіть не вносили до переліку тих, чия вулиця буде відремонтована. Інакше як пояснити той факт, що вигляд вуличного покриття роками залишається у тому самому стані. Хоча ні, він гіршає

 

Ось таким було асфальтне покриття на вул. .Дружби навесні – у цьому районі міста комунальники ремонтували каналізаційний колектор. Асфальтовий шар було пошкоджено, а на його місці новий не вкладено. Усю весну та літо дорога простояла у такому самому стані, до осені нічого не змінилося. Водії, як і раніше, вимушені рухатися лише однією смугою. 

А ось ця дорога сьогодні. З серії : «знайти 10 відмінностей». Нещодавно Сергій Мінько заявив, що повністю два проспекти – Богдана Хмельницького та 50-річчя Перемоги будуть відреставровані до кінця 2019 року. Мовляв, на наступний рік з масштабних робіт залишиться лише укладання дорожнього покриття на спуску в балку з боку Водоканалу. Це, найвірогідніше, означає це, що мешканцям інших районів міста треба буде іще почекати, аби і на їхніх  вулицях нарешті настало комунальне свято. Зокрема це стосується мелітопольців з вулиці Дружби, де дорога чим далі до низу міста, тим стає гірше. Раніше тут були лише поодинокі ями, які за декілька років значно поглибились та розширились і зараз вже уявляють собою загрозу для безпеки дорожнього руху. Але це ще квіточки у порівнянні з провулком Річним, який з’єднує вулиці Дружби і Олександра Невського. Після ремонту колектора навесні двостороння дорога тут перетворилася на дорогу з рухом лише однією стороною. Автомобілі вже декілька місяців фактично їдуть лоб у лоб і від трагедії на цій ділянці рятує лише уважність самих водіїв. У випадку ж дорожньої аварії її учасники можуть сміливо подавати до суду на владу і комунальників, які за довгий час так і не спромоглися забезпечити нормальний стан дороги в провулку Річковому. Та й не тільки там.

Між тим, команда мера до кінця своєї каденції поспішає реалізувати у Мелітополі більш масштабні проекти, де можна безконтрольно витрачати великі суми бюджетних грошей. Тому, можна прогнозувати, що тільки після виборів нового мера місцева влада повернеться обличчям до людей і буде фінансувати найбільш нагальні, а не найбільш вигідні їй ремонтні роботи.